A A A

O Banku

logo_jubileuszu_old.jpgBrodnicki Bank Spółdzielczy to obecnie największy i najsilniejszy bank spółdzielczy na Pomorzu i Kujawach, lider w grupie banków spółdzielczych w kraju, posiada ponad pięćdziesiąt placówek w województwach: kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim i pomorskim. Bank opiera swoją działalność na wyłącznie polskim kapitale i jest jednym z największych banków zrzeszonych w strukturach BPS

W ciągu ostatniego dziesięciolecia BS w Brodnicy stał się nowoczesną, dobrze zorganizowaną i sprawnie zarządzaną strukturą. Profesjonalna kadra, nowoczesna obsługa, szeroka gama produktów stawiają go w gronie najlepszych banków w Polsce. Jego oferta jest ciągle poszerzana i dostosowywana do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Bank specjalizuje się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Za swoje konsekwentne działania i bardzo dobre wyniki finansowe otrzymuje wiele nagród i wyróżnień. Od kilku lat plasuje się na czołowych miejscach w krajowych rankingach banków spółdzielczych.

Brodnicki Bank Spółdzielczy służy pomocą finansową wielu instytucjom i organizacjom, współfinansuje wiele przedsięwzięć i prac społecznie użytecznych.

Nasz bank zakresem i poziomem usług nie odbiega od banków komercyjnych. Klienci mogą obsługiwać swoje konta również poprzez Internet. We wszystkich oddziałach możliwy jest obrót walutowy w euro i dolarach.

Łącząc tradycję z nowoczesnością, Bank Spółdzielczy w Brodnicy stał się placówką uniwersalną, świadczącą usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie. Zarówno przed laty, jak i obecnie brodnicki bank jest obrońcą polskiego kapitału, a za swoje konsekwentne działania i bardzo dobre wyniki finansowe otrzymuje wiele nagród i wyróżnień. Bardzo dobrze wpisuje się w dzieje siedemsetletniej Brodnicy oraz regionu.

Znajdź oddział

Kursy Walut

z dnia: 30-09-2014 15:52:00

waluta skup sprzedaż
EUR 1 EUR 4.0508 4.2892
GBP 1 GBP 5.1773 5.5444
USD 1 USD 3.2101 3.3993

zobacz pełną tabelę >