Menu

BS Brodnica wśród najskuteczniej oraz najbezpieczniej zarządzanych banków spółdzielczychPodczas uroczystej Gali 22 czerwca 2021 r., w której uczestniczyli wybitni przedstawiciele świata finansów „Gazeta Bankowa” nagrodziła wyłonionych w konkursie „Najlepszy Bank” i „Bankowy Menedżer Roku” najlepszych menedżerów i najskuteczniej oraz najbezpieczniej zarządzane banki.

Niezwykle miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji Konkursu „Najlepszy Bank”, w kategorii banki spółdzielcze, na III miejscu wśród najlepszych banków wyróżniony został Bank Spółdzielczy w Brodnicy ex aequo z Bankiem Spółdzielczym w Sierakowicach.

Tytuł „Najlepszego Banku 2021” otrzymał Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach, drugie miejsce zajął zaś Bank Spółdzielczy w Białymstoku.

Konkursy „Najlepszy Bank” i „Bankowy Menedżer Roku” należą do najstarszych przedsięwzięć tego typu w Polsce.

W 29. z kolei edycji „Najlepszego Banku”, która obejmowała szczególnie trudny i naznaczony nowymi, nieznanymi wcześniej wyzwaniami rok 2020, organizatorzy wzięli pod uwagę nie tylko wyniki finansowe uczestników konkursu, lecz także ich efektywność operacyjną, zdolność adaptacji do nowych warunków i wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów w czasach pandemii.

Więcej informacji na stronie www.gb.pl .

Wszystkim najlepszym bankom i bankowcom serdecznie gratulujemy.

Prezes Zarządu BS Brodnica Aleksander Mikołajczak
Prezes Zarządu BS Brodnica Aleksander Mikołajczak