Menu

Jubileusz 160-lecia Banku Spółdzielczego w Brodnicy. Koncert charytatywno-jubileuszowy Solidarni z Ukrainą


23 marca br. obchodziliśmy Jubileusz 160-lecia działalności Banku Spółdzielczego w Brodnicy. Rocznica ta jest dla nas nie tylko ważnym i szczególnym wydarzeniem, a zarazem powodem do dumy.

W związku z sytuacją wywołaną wojną w Ukrainie postanowiliśmy zmienić nasze plany co do formuły obchodów jubileuszu i nie obchodzić go hucznie.

Zarząd Banku wspólnie z Radą Nadzorczą podjął decyzję o organizacji w ramach obchodów jubileuszu koncertu charytatywnego. Koncert pod hasłem Solidarni z Ukrainą odbył się 24 marca br. w toruńskich Jordankach. Kilka dni przed koncertem uruchomiliśmy specjalne konto przeznaczone do wpłat środków przeznaczonych na pomoc dla uchodźców. Dzięki hojności naszych Gości oraz pracowników Banku udało się nam zebrać kwotę ponad 100 tys zł. Zebrane środki zostały przekazane na cele związane z pomocą dla ludności ukraińskiej.

Z okazji Jubileuszu Banku przygotowaliśmy również dla naszych Klientów specjalną ofertę produktową w postaci m.in. Lokaty Urodzinowej oraz Kredytu Urodzinowego. Jej szczegóły dostępne są na naszej stronie internetowej oraz w placówkach Banku.

Poniżej zamieszczamy fotorelację oraz materiały prasowe dotyczący obchodzonego Jubileuszu Banku.