Menu

Loteria promocyjna „Lokata z nagrodami” – nagrody rozdane

16 grudnia 2013 r. w Centrali Banku Spółdzielczego w Brodnicy przy ulicy Kamionka 27, odbyło się losowanie laureatów Loterii promocyjnej LOKATA Z NAGRODAMI.

Warunkiem wzięcia udziału w Loterii było założenie w placówce Banku Spółdzielczego w Brodnicy w okresie sprzedaży promocyjnej, tj. od 01.10.2012 r. do 30.04.2013 r., terminowej lokaty oszczędnościowej w kwocie minimalnej 2.000,00 zł i 6 miesięcznym okresie umowy.

Loteria „Lokata z nagrodami” prowadzona była na terenie całego kraju, a jej organizatorem był Bank Spółdzielczy w Brodnicy.

Zgodnie z Regulaminem Loterii, nagrodami były trzy samochody osobowe marki Renault (nagrody I, II i III stopnia) oraz 20 laptopów marki Dell, stanowiących nagrody IV stopnia. Łączna wartość puli nagród wyniosła 190.556,00 zł brutto.

Nad poprawnością losowania czuwała Wewnętrzna Komisja Nadzoru, której przewodniczyła osoba legitymująca się świadectwem zawodowym wydanym przez Ministra Finansów. W wyniku losowania, które odbyło się przy pomocy stosownej aplikacji komputerowej, spośród wszystkich osób biorących udział w Loterii z ponad 40 placówek Banku Spółdzielczego w Brodnicy, szczęście uśmiechnęło się do Uczestników z dwunastu placówek. Laureatami nagród głównych w postaci samochodów osobowych zostali:
• nagroda I stopnia: Ewa Pawłowska – samochód osobowy marki Renault Megane
• nagroda II stopnia: Gerhard Pierścionek - samochód osobowy marki Renault Clio
• nagroda III stopnia: Paweł Studnik - samochód osobowy marki Renault Twingo

Uroczyste wręczenie nagród głównych odbyło się 17 stycznia br. w jednym z toruńskich salonów samochodowych marki Renault. Przybyłym na uroczystość Laureatom kluczyki do ich nowych aut przekazał w imieniu Prezesa Zarządu Banku Józefa Mitury, Wiceprezes Zarządu Banku Aleksander Mikołajczak. Odbierając nagrody Zwycięzcy Loterii nie kryli radości oraz chętnie dzielili się z uczestnikami uroczystości swoimi emocjami. Laureatom Loterii raz jeszcze serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów, dużo radości i satysfakcji z wygranych.

Wszystkim naszym Klientom, którzy zaś wzięli udział w promocji dziękujemy za dotychczasową wspaniałą współpracę oraz wieloletnie zaufanie, którym obdarzacie Bank Spółdzielczy w Brodnicy.

Nagroda