Menu

Święto Spółdzielczości Bankowej 2014 oraz Jubileusz 20-lecia Oddziału w Chełmży – 28 czerwca 2014 r. Świętujemy!

W związku z uroczystymi obchodami  Święta Spółdzielczości Bankowej, 28 czerwca br. (sobota) Bank Spółdzielczy w Brodnicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w festynie muzycznym w samym centrum miasta Chełmża, przy ul. Rynek 2. Wpisując tegoroczne obchody Święta w  Jubileusz 20-lecia działalności Oddziału BS Brodnica w Chełmży , Bank przygotował w tym dniu dla Państwa wiele atrakcji. Będzie radośnie, śpiewająco i konkursowo! Zapraszamy m.in. na koncert orkiestry dętej, pokazy cyrkowe oraz dopełniające całość energetyczne popisy zawodowego DJ-a. W programie ponadto darmowe wesołe miasteczko, liczne konkursy z cennymi nagrodami, dla dzieci liczne animacje, baloniki, słodycze oraz malowanie twarzy. Dla odwiedzających w tym dniu nasze placówki w Chełmży przewidziano również atrakcyjną, wyjątkową ofertę produktową. Już dziś serdecznie zapraszamy do malowniczo położonej Chełmży! Świętuj z nami i Ty!


W najbliższy weekend (28-29 czerwca) na terenie całego kraju odbędą się obchody  Święta Spółdzielczości Bankowej 2014 . Tegoroczne, ogólnopolskie Święto Spółdzielczości Bankowej organizowane jest w nowej formule "dnia otwartego" bankowości spółdzielczej i stanowi wspólną inicjatywę wielu banków spółdzielczych, które w ramach jednego wydarzenia będą świętowały w swoich środowiskach lokalnych. Obchody Święta zostaną zorganizowane nie tylko na szczeblu lokalnym, ale również na szczeblu centralnym.

Święto Spółdzielczości Bankowej 2014 zostało objęte  Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego pod hasłem  „25-lecie Wolności” . Patronem medialnym Święta jest TVP 1 oraz magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.
W ramach obchodów centralnych Święta, w dniu 27 czerwca br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP odbędzie się konferencja  "Społeczna rola banków spółdzielczych w Polsce" , nad którą Patronat objął Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak. W miejscu konferencji planowana jest wystawa prezentująca zmiany, jakie zaszły w sektorze bankowości spółdzielczej na przestrzeni ostatnich 25 lat.


Celem, a zarazem ambicją organizatorów jest, aby podczas tegorocznego Święta, banki spółdzielcze w całej Polsce świętowały wspólnie, w ramach jednego, ogólnopolskiego wydarzenia. Święto Spółdzielczości Bankowej obchodzone w takiej atmosferze, będzie doskonałym podkreśleniem roli sektora w życiu społeczno-gospodarczym kraju oraz jego integracji. Święto Spółdzielczości Bankowej 2014 wpisuje się również w jubileuszowe obchody obywatelskiego Święta Wolności, ogłoszonego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego.