Menu

Ulepszona bankowość internetowa oraz nowa strona internetowa Banku. Projekt zmian na finale

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z naszymi dostawcami finalizujemy prowadzone w ostatnich miesiącach intensywne prace nad udoskonaleniem aktualnej bankowości elektronicznej oraz odświeżeniem serwisu internetowego.

W ramach najnowszej aktualizacji bankowości internetowej wprowadzone zostaną dodatkowe funkcje i udogodnienia ułatwiające zarządzanie finansami osobistymi z domu, co w znacznym stopniu zwiększy Państwa komfort i wygodę użytkowania. Ponadto odświeżona zostanie warstwa graficzna systemu wpływająca na przejrzystość prezentowanych danych.

Nowy serwis internetowy Banku zakłada natomiast poprawę funkcjonalności i intuicyjnego poruszania się po informacjach zamieszczonych na stronie internetowej. Strona pełnić będzie między innymi rolę wirtualnego przewodnika po produktach i usługach będących w aktualnej ofercie BS Brodnica.

O terminach i szczegółach wprowadzanych zmian będziemy Państwa informować w kolejnych komunikatach za pośrednictwem bankowości internetowej oraz na naszej stronie internetowej.