BS Brodnica najlepszym Bankiem Spółdzielczym 2024 roku!

 

BS Brodnica zajął pierwsze miejsce i otrzymał tytuł Najlepszego Banku Spółdzielczego 2024 wśród Banków Spółdzielczych w 32. edycji Konkursu Najlepszy Bank 2024. Pamiątkową statuetkę odebrał Jacek Teodorski członek zarządu banku. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 26 czerwca 2024 r. w Warszawie podczas corocznej gali Gazety Bankowej, organizatora Konkursu.

 

Najlepsze banki zostały wyłonione w wyniku analizy wyników ankiety przygotowanej i przeanalizowanej przez firmę doradztwa strategicznego Kearney oraz głosów Kapituły konkursowej składającej się z wybitnych przedstawicieli polskiego świata gospodarki i finansów.

Banki w podziale na komercyjne i spółdzielcze były oceniane na podstawie wyników sprzedażowych, efektywnościowych, innowacyjności oraz jakości obsługi.

W gronie banków spółdzielczych zwycięzcą został Bank Spółdzielczy w Brodnicy, drugie miejsce zajął Bank Spółdzielczy w Gnieźnie, a trzecie - Bank Spółdzielczy w Czarnkowie.

BS Brodnica zdobył najwyższą ocenę zarówno w głosowaniu Kapituły konkursu, jak i w badaniu ankietowym. O zwycięstwie zdecydowały w głównej mierze sprzedaż i efektywność działania oraz obsługa klienta. Doceniono bardzo wysoką dynamikę otwieranych rachunków oraz sprzedaży kredytów, jak również obsługę w kanałach cyfrowych, przekładającą się na jeden z najwyższych wskaźników aktywnych klientów on-line i mobile.

Tytuł Najlepszego Banku Spółdzielczego 2024 w kraju to dla nas powód do dumy i szczególnej satysfakcji tym bardziej, że w elitarnym gronie najlepszych bs-ów wyłanianych przez Gazetę Bankową mamy przyjemność znajdować się po raz kolejny.  – W roku 2022 oraz 2023 zajmowaliśmy w Konkursie drugą pozycję. Za sukcesami BS Brodnica stoją ludzie – nasi Pracownicy oraz Klienci. Dziękujemy wszystkim Zespołom Banku za zaangażowanie i codzienną, systematyczną pracę, a Klientom za zaufanie i aktywność – podsumował wyróżnienie Aleksander Mikołajczak, prezes zarządu BS Brodnica.

 

 

Więcej informacji o tegorocznych wynikach Konkursu na stronie https://www.gb.pl

 

mini_1a mini_2a Źródło zdjęć: Gazeta Bankowa
 
mini_3a Źródło zdjęć: Gazeta Bankowa