Bezgotówkowe Kino Objazdowe ponownie w trasie! Zapraszamy mieszkańców Jabłonowa Pomorskiego  i Golubia Dobrzynia na największe premiery filmowe!

 

Już w styczniu zapraszamy wraz z Fundacją Polska Bezgotówkowa mieszkańców Jabłonowa Pomorskiego i Golubia Dobrzynia na największe premiery filmowe!

29 stycznia w Jabłonowie Pomorskim i 31 stycznia w Golubiu Dobrzyniu na dużym ekranie zostaną zaprezentowane najnowsze tytuły filmowe, m.in.: „Pies i Robot”, „Akademia Pana Kleksa”, „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” oraz „KOS”. - Szczegóły i godziny seansów na stronie https://filmowobezgotowkowo.pl

Jak zawsze przewidziano atrakcyjne ceny biletów, zniżki przy płatnościach bezgotówkowych, rabaty dla grup zorganizowanych, a także specjalne niższe ceny dla studentów i seniorów.

To jeszcze nie wszystko…

Dla wszystkich fanów kina przygotowaliśmy niespodzianki. - Biorąc udział w konkursach będziecie mogli zdobyć atrakcyjne nagrody a przed seansami dla przedszkoli i szkół wyemitujemy krótkie filmiki edukacyjne z zakresu nauki o finansach.

Do zobaczenia w kinie!