Bezpieczny i efektywny. BS Brodnica wśród liderów sektora bankowego

 

Z przyjemnością informujemy, że w XXVIII Rankingu Banków „Miesięcznika Finansowego BANK” nasz Bank został uznany za drugi najbardziej efektywny pod względem wyników za 2022 r. wśród największych instytucji finansowych w kraju.

Do udziału w zestawieniu zaproszone zostały instytucje, których suma bilansowa na koniec 2022 r. przekraczała 1,5 mld zł. Ranking został przygotowany w oparciu o porównanie wyników osiągniętych przez poszczególne banki w ostatnich dwóch latach (2021-2022).

Wśród 11 podmiotów, które zgłosiły swój udział w rankingu (10 banków komercyjnych i 1 spółdzielczy), w najważniejszej kategorii porównującej efektywność działania - Liderzy efektywności sektora bankowego, BS Brodnica sklasyfikowany został na drugiej pozycji.

 

Tabela - Liderzy efektywności    Źródło: Miesięcznik Finansowy BANK, czerwiec 2023

 

 

Bank Spółdzielczy w Brodnicy regularnie staje w szranki z największymi. Tegoroczny wynik Rankingu to dla nas ogromna duma i satysfakcja, a także duży sukces. - W ubiegłorocznym rankingu BS Brodnica plasował się na 6. pozycji zestawienia.

O awansie na 2. miejsce zdecydowały przede wszystkim  wyniki świadczące o wysokim bezpieczeństwie i bardzo dobrej kondycji ekonomiczno-finansowej BS Brodnica. Organizatorzy podkreślili i docenili także innowacyjność oraz szeroką ofertę Banku.HB_20230620_0073 Źródło: https://bank.pl/ BankTech 2023, Ranking Banków „Miesięcznika Finansowego BANK”. Fot. Michał Wagner

 

 

 

Wyniki Rankingu ogłoszono 20 czerwca br. podczas Konferencji Horyzonty Bankowości BANKTECH 2023 w Warszawie. Wyróżnienie w imieniu Banku odebrał z rąk prezesa zarządu Związku Banków Polskich Tadeusza Białka wiceprezes zarządu BS Brodnica Sebastian Urbański.  

Rozwój naszego Banku nie byłby możliwy bez współpracy z naszymi Interesariuszami i Klientami. - Serdecznie dziękujemy Państwu za zaufanie, zaś wszystkim laureatom tegorocznego Rankingu gratulujemy.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami Rankingu: Raport Specjalny | Horyzonty Bankowości 2023 – XXVIII Ranking Banków „Miesięcznika Finansowego BANK” |