Żyj filmowo, płać bezgotówkowo!

Bezgotówkowe Kino Objazdowe w Brodnicy

Partnerem projektu BS Brodnica

 

 

19 listopada 2023 r. do Brodnicy zawita Bezgotówkowe Kino Objazdowe, które kontynuuje swoją podróż po Polsce w kolejnej odsłonie projektu Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

Na wszystkie seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa wraz z naszym Bankiem. - BS Brodnica jest partnerem pokazów w Brodnicy.

W Brodnickim Domu Kultury, ul. Przykop 43, na dużym ekranie zostaną zaprezentowane najnowsze tytuły filmowe. W repertuarze znajdą się m.in.: „Uwierz w Mikołaja”, „Chłopi", „Psi Patrol: Wielki film”, „Kajtek Czarodziej”. Szczegóły i godziny seansów na stronie https://filmowobezgotowkowo.pl

Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej www.filmowobezgotowkowo.pl lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

Atrakcyjne ceny biletów, zniżki przy płatnościach bezgotówkowych, rabaty dla grup zorganizowanych oraz niższe ceny dla studentów i seniorów - to tylko niektóre benefity Bezgotówkowego Kina Objazdowego.

Jeśli prowadzisz własny biznes, zapraszamy Cię do nowoczesnego kampera, w którym mieścić się będzie mobilne biuro Fundacji Polska Bezgotówkowa. Będzie tam można uzyskać szczegółowe informacje na temat płatności bezgotówkowych, dowiedzieć się, jakie programy wsparcia dla osób prowadzących własną firmę realizuje obecnie Fundacja, jak również porozmawiać z doradcą finansowym BS Brodnica. Koniecznie zajrzyj przed seansem do kampera Fundacji Polska Bezgotówkowa. Dodatkowo, jeśli zostawisz wizytówkę, otrzymasz voucher na popcorn gratis.

 

Zapraszamy.