16 stycznia 2023 r. Bank Spółdzielczy w Brodnicy uruchomił w Grudziądzu nową, nowoczesną placówkę Banku, która mieści się przy ulicy Chełmińskiej 68.

 

 

Nowoczesne wnętrze, komfortowe oczekiwanie na rozmowę z doradcą, rozwiązania usprawniające obsługę klientów. Oddział BS Brodnica w Grudziądzu w nowoczesnej i zdigitalizowanej odsłonie. Jest szybciej, łatwiej i wygodniej.

Bank Spółdzielczy w Brodnicy sukcesywnie modernizuje swoje placówki i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów.  Naszym priorytetem jest ułatwianie codziennego życia klientom poprzez oferowanie im wygodnego i intuicyjnego dostępu do usług finansowych.

Kluczem do wszystkich wprowadzanych zmian jest klientocentryzm i dbałość o najwyższej jakości doświadczenie użytkownika – uważne słuchanie klientów, obserwacja ich preferencji,  jak również  zapewnienie komfortu pracy naszym doradcom.

Otwarcie oddziału BS Brodnica w nowej lokalizacji było właśnie odpowiedzią na oczekiwania naszych interesariuszy i miało na celu zapewnienie im zarówno lepszej dostępności do naszych usług, jak i większej wygody obsługi. Nowoczesne wyposażenie, stanowiska komputerowe i inne rozwiązania oraz urządzenia elektroniczne czy stylowe pomieszczenia zapewniające prywatność podczas załatwiania spraw finansowych to tylko nieliczne z udogodnień, jakie zapewniamy naszym klientom w nowej placówce. Oczekując na rozmowę, klienci kierowani są do wygodnych pokojów czy punktów, w których mogą napić się kawy lub wody.  Jest też bardziej nowocześnie i ekologicznie, stąd w aranżacji występuje kolorystyka natury. Ponadto dzięki wprowadzeniu innowacyjnych technologii będziemy w oddziale nadal zachęcać naszych klientów do przejścia z klasycznej, gotówkowej obsługi do kanałów internetowych. W tym celu w placówce dostępny jest tablet, na którym mogą oni np. sprawdzić swoje saldo na rachunku czy zalogować się do bankowości indywidualnej lub firmowej. Mamy oczywiście również całodobowo dostępny bankomat, który docelowo zastąpiony zostanie wpłatomatem, w którym można będzie wpłacić środki.

Nowoczesny Oddział BS Brodnica przy ulicy Chełmińskiej 68 w Grudziądzu będzie prowadził kompleksową obsługę finansową zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Dzięki zmianie lokalizacji i przeniesieniu dotychczasowego oddziału z ulicy Starorynkowej 2/4 do nowego lokalu będziemy mogli zaproponować  naszym obecnym i nowym klientom szerszą ofertę, jeszcze lepszą, bardziej komfortową obsługę oraz kolejne innowacyjne rozwiązania.

W uroczystości otwarcia wzięli udział zaproszeni goście z obszaru działania grudziądzkiego oddziału, w tym udziałowcy, klienci, lokalni przedsiębiorcy, jak również projektantki Biura Projektowego Behrendt, które wykonało projekt aranżacji wnętrza lokalu, przedstawiciele rady nadzorczej i zarządu Banku.

Po przywitaniu Gości przez dyrektora Oddziału Katarzynę Sulerzycką nastąpiło poświęcenie lokalu przez ks. kanonika Grzegorza Pszenicznego, a następnie symboliczne przecięcie wstęgi, którego dokonali prezes zarządu Aleksander Mikołajczak, przewodniczący rady nadzorczej Marek Pesta oraz przedstawiciel zaproszonych gości Szymon Kalinowski.    

Z kart historii…

Oddział BS Brodnica w Grudziądzu funkcjonuje w tym mieście od listopada 1994 roku i powstał w wyniku połączenia się Banku Spółdzielczego w Brodnicy z Bankiem Spółdzielczym w Grudziądzu (BS w Grudziądzu został przyłączony do BS w Brodnicy). Przez cały okres do chwili obecnej działał pod niezmienionym adresem przy ulicy Starorynkowej 2/4. Co ciekawe placówka prowadzi swoją kronikę, która zawiera nie tylko zapis najważniejszych wydarzeń ale i wiele archiwalnych zdjęć.

Informacje:

Oddział Banku BS Brodnica przy ulicy Chełmińskiej 68 w Grudziądzu czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Tel. 56 465 93 53/54, fax 56 465 93 54

Dotychczasowa placówka Banku zlokalizowana przy ulicy Starorynkowej 2/4 w Grudziądzu będzie świadczyła swoje usługi w niezmienionych godzinach do 31 marca 2023 r. Po tym okresie nastąpi całkowite przeniesienie obsługi klientów do placówki przy ulicy Chełmińskiej 68.

 

 

mini_1

 

mini_2

 

mini_3

 

mini_4

 

mini_5

 

mini_6

 

mini_7

 

mini_8

 

mini_9

 

mini_10

 

mini_11

 

mini_12

 

mini_13

 

mini_14

 

mini_15

 

mini_16

 

mini_17