Piotr – Wirtualny Asystent BS Brodnica wyróżniony w Konkursie Spółdzielcza Technologia Roku 2023

 

 

Podczas odbywającego się w dniach 27-28 maja 2024 r. Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej nasz Bank otrzymał wyróżnienie w Konkursie Spółdzielcza Technologia Roku 2023. Organizatorem wydarzenia jest Związek Banków Polskich.

Nagrodę dostaliśmy w kategorii „Nowoczesne technologie w bankowości spółdzielczej” za wspieranie innowacyjności oraz wdrażanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak Wirtualny Asystent Piotr.

Wyróżnienie w imieniu Zarządu BS Brodnica odebrał z rąk prezesa Związku Banków Polskich dra Tadeusza Białka członek Zarządu ds. informatyki i innowacji BS Brodnica Grzegorz Głowacki.

FTBS_20240527_0288 Źródło zdjęć: "Miesięcznik Finansowy BANK"

 

Wirtualny Asystent Piotr to zaawansowane narzędzie oparte na sztucznej inteligencji, które zapewnia klientom banku szybką, precyzyjną i spersonalizowaną obsługę oraz dostęp do informacji i pomocy bez konieczności czekania w kolejkach lub na połączenie z konsultantem. Wdrożona została także integracja Live Chat, pozwalająca na płynne przekazywanie rozmów do pracowników banku, wraz z historią rozmowy co pozwala zachować ciągłość tematyczną.

Po blisko roku od wdrożenia możemy potwierdzić, że Wirtualny Doradca Piotr poprawił szybkość i jakość obsługi klienta, zwiększając satysfakcję klientów. Działania takie pozwalają utrzymać BS Brodnica pozycję lidera innowacyjności w polskim sektorze bankowości spółdzielczej.

0. FTBS_20240527_0329_Wręczenie nagród IV edycji Konkursu „Spółdzielcza Technologia Roku 2023”_Źródło zdjęć: "Miesięcznik Finansowy BANK"

 

Cieszymy się z tego wyróżnienia. Podkreśla ono nasze działania na rzecz dostarczania nowoczesnych rozwiązań oraz wysokiej jakości usług naszym Klientom.

Wszystkim wyróżnionym bankom serdecznie gratulujemy!