Zmiana sposobu autoryzacji transakcji powyżej 100 zł w Google Pay

2020-09-07

Od 13 października 2020r. Google zmienia metodę autoryzacji transakcji dla Google Pay przy płatnościach powyżej 100 zł. Aplikacja nie będzie już żądać wpisania kodu PIN karty na terminalu płatniczym. W zamian użytkownik zostanie poproszony o odblokowanie telefonu.

Ulepszona bankowość internetowa oraz nowa strona internetowa Banku. Projekt zmian na finale

2020-09-07

Z przyjemnością informujemy, że wspólnie z naszymi dostawcami finalizujemy prowadzone w ostatnich miesiącach intensywne prace nad udoskonaleniem aktualnej bankowości elektronicznej oraz odświeżeniem serwisu internetowego.

#GaszynChallange

2020-07-01

Dziękujemy Zespołowi Szkół nr 1 im. Karola Wojtyły - Jana Pawła II w Brodnicy za nominację do ogólnopolskiej akcji #Gaszynchallenge. To dla nas zaszczyt i wyróżnienie.

Wyzwanie podjęliśmy i zrealizowaliśmy z przyjemnością.

BS Brodnica ponownie obronił pozycję lidera bankowości spółdzielczej w Polsce

2020-07-01

Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Brodnicy został sklasyfikowany na 1. miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Banków Spółdzielczych za rok 2020.

Udostępniamy płatności Garmin Pay i Fitbit Pay

2020-06-23

Z przyjemnością informujemy, że od 22 czerwca br. rozszerzyliśmy wachlarz dostępnych płatności mobilnych. Do oferowanych dotychczas Google Pay i Apple Pay dołączyły Gamin Pay oraz Fitbit Pay, które umożliwiają płatności z użyciem zegarka lub opaski.

Apple Pay dostępny także u nas!

2020-05-17

Z przyjemnością informujemy, że od 19 maja 2020 r. wprowadziliśmy do naszej oferty mobilne płatności zbliżeniowe Apple Pay.

Dzięki tej usłudze posiadając kartę Visa naszego Banku za zakupy w sklepach, punktach usługowych oraz internecie błyskawicznie możecie Państwo zapłacić również za pomocą swojego urządzenia Apple. Zachęcamy do korzystania z płatności mobilnych.