Visa Checkout


 

Visa Checkout umożliwia szybkie, wygodne i bezpieczne płatności w sklepach internetowych. Swoją kartę płatniczą (debetową lub kredytową) i adres dostawy zapisujesz w usłudze tylko raz – podczas rejestracji . Dzięki temu po to, aby dokonać transakcji, nie trzeba mieć przy sobie karty ani każdorazowo wprowadzać wszystkich niezbędnych danych. Podczas zakupów w internecie wybierz klawisz Visa Checkout, wprowadź swoj login  i hasło do usługi, a resztę zrobi za Ciebie Checkout.

Usługa jest przystosowana do optymalnego działania zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych. Nad bezpieczeństwem transakcji realizowanych poprzez Visa Checkout czuwa wielopoziomowy system zabezpieczeń wykorzystujący m.in. usługę 3D-Secure. Płacenie za zakupy online z Visa Checkout gwarantuje konsumentom dostęp do takich samych korzyści, jakie zapewnia im tradycyjne posługiwanie się kartami – m.in. możliwości odzyskania wydanych pieniędzy w wypadku problemów z dostawą lub niezgodnością towaru z zamówieniem (chargeback).

checkout2_705.jpg

Dlaczego warto?

Mniej formalności - Swoje karty płatnicze – debetowe, kredytowe lub prepaid – oraz adres dostawy zapisujesz w usłudze Visa Checkout tylko raz.

Różne urządzenia, jedno logowanie - Możesz robić zakupy za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do internetu: komputera, tabletu, smartfona. Po to, by zapłacić wystarczy login i hasło.

Zaawansowane zabezpieczenia - stosowanych jest kilka poziomów zabezpieczeń, by chronić Twoje dane płatnicze.

Jak korzystać z Checkout ?

Pomocje Visa Checkout