Menu

Aplikacja mobilna BSBrodnica

Nowoczesna, intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja
to zarządzanie finansami w nowej, lepszej formie

Jak zacząć korzystać z aplikacji mobilnej?
Pierwsza rejestracja w BSBrodnica

Pobierz aplikację BSBrodnica
W zależności od tego z jakiego smartfona/tabletu korzystasz (z systemem Android czy Apple), wybierz odpowiedni sklep i pobierz aplikację:
Aktywuj aplikację mobilną zgodnie z instrukcją
Jeśli jesteś nowym klientem
Jeśli do autoryzacji dyspozycji w systemie bankowym korzystasz z SMS

Poznaj funkcjonalność

Zarządzanie kontem, kredytami oraz produktami oszczędnościowymi Dostęp do swojego konta masz zawsze pod ręką, a z połączonych z nim usług korzystasz gdziekolwiek jesteś, w dogodnym dla Ciebie momencie. Dzięki aplikacji nie tylko oszczędzisz czas, ale w łatwy i wygodny sposób sprawdzisz m.in. historię transakcji, wykonasz przelew, spłacisz kredyt, czy założysz lokatę.
Szybki podgląd stanu konta Stan swojego konta możesz sprawdzić szybko i bezpiecznie. Zanim zalogujesz się do aplikacji.
Zlecenia stałe w aplikacji W dowolnym czasie otworzysz, zamkniesz lub edytujesz zlecenia stałe.
Płatności BLIK BLIK to metoda płatności, dzięki której łatwo i szybko zapłacisz w sklepie i przez internet.
Personalizacja ekranu głównego aplikacji Samodzielnie zmieniasz wygląd ekranu głównego aplikacji, tak by wszystkie najważniejsze funkcje mieć pod ręką. Wybierz Pulpit, a następnie po kliknięciu w menu, na dole strony wybierz Dostosuj pulpit.
Darmowe powiadomienia Dzięki bezpłatnym powiadomieniom push zawsze będziesz na bieżąco ze swoimi finansami. Aplikacja poinformuje Cię o udanym logowaniu do Twojego konta przez bankowość internetową, zrealizowaniu przelewu, zmianach salda na rachunku oraz gdy dokonasz płatności kartą. Otrzymasz również informację o wszystkich ważnych wiadomościach, które do Ciebie wyślemy za pośrednictwem bankowości mobilnej.
Mobilna Autoryzacja Jeśli wykonasz operację w bankowości internetowej np. na komputerze jej autoryzacji dokonasz w aplikacji, bez przepisywania hasła SMS. Wystarczy, że po zleceniu operacji i otrzymaniu powiadomienia push klikniesz w nie i zalogujesz się do aplikacji mobilnej na telefonie lub tablecie, a następnie zaakceptujesz operację z użyciem Twojego PINu aplikacji. Gotowe. Twoja operacja została zlecona do realizacji.
Platforma wymiany walut on-line eKantorBS Wymieniasz waluty wygodnie, szybko i po konkurencyjnym kursie. Kupioną walutę masz od razu na swoim koncie.
Doładowania telefonu Wygodnie i szybko doładujesz telefon na kartę tak swój, jak i dowolnej osoby.
Bezpieczne bankowanie
Kod PIN lub Touch ID Do aplikacji logujesz się za pomocą ustalonego przez Ciebie 5 cyfrowego kodu PIN lub przy użyciu weryfikacji biometrycznej tj. odcisku palca – Touch ID. Transakcje wykonywane przez aplikację wymagają potwierdzenia PIN-em.
Limity Aplikacja umożliwia zarządzanie limitami dotyczącymi wysokości pojedynczej transakcji i sumy dziennych transakcji wykonywanych bezpośrednio poprzez aplikację mobilną. Wysokość limitów można samodzielnie zmieniać w bankowości internetowej w zakładce Ustawienia. WAŻNE: decyduje zawsze najniżej ustalony limit uwzględniając kanał dostępu, rodzaj rachunku lub użytkownika.
Blokowanie aplikacji Dostęp do aplikacji możesz w każdej chwili zablokować z poziomu bankowości internetowej.
Pytania i odpowiedzi Pokaż
+ Aplikacja mobilna - zmiana urządzenia

W przypadku zmiany telefonu należy w pierwszej kolejności zdeaktywować aplikację na dotychczas używanym urządzeniu. W tym celu trzeba wejść w opcję Wiecej->Ustawienia -> Dezaktywacja aplikacji. Następnie na nowe urządzenie trzeba pobrać aplikację BSBrodnica i wykonać ponowne parowanie przy użyciu przegladarki internetowej.

+ Aplikacja mobilna - zapomiałem hasło

W sytuacji zapomnienia PINU do aplikacji mobilnej najlepiej logować się do momentu zablokowania aplikacji BSBrodnica, następnie system umożliwi wykonanie ponownego parowania urządzenia (smartfon) przy wykorzystaniu przegladarki internetowej.